نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور و صنایع وابسته

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور و صنایع وابسته، در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. شرکت افشار ژن به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشرو در صنعت دام‌پروری ایران با حضور در این نمایشگاه و ارائه آخرین دستاوردهای خود در این حوزه در خدمت مخاطبان و مشتریان خواهد بود.

این نمایشگاه از روز شنبه 5 مهرماه آغاز شده و تا سه‌شنبه 8 مهرماه 1399 ادامه خواهد داشت. در ضمن زمان بازدید از نمایشگاه دام و طیور از ساعت 10 تا 18 خواهد بود.

کارشناسان ما در شرکت افشار ژن هم هر روزه در غرفه شماره … حضور داشته و پذیرای مهمانان محترم خواهند بود. از جمله خدمات ارائه شده توسط ما در این نمایشگاه باید به فروش و عرضه انواع گوسفندهای هتروزیگوت و هموزیگوت در سن و سایزهای مختلف اشاره کرد. انواع میش‌ها و قوچ‌های افشاری اصلاح نژاد شده، انواع قوچ‌های پرواری و داشتی، میش‌های آبستن یا همراه با بره و … برخی از این محصولات دامی هستند.

در حوزه محصولات غیر دامی نیز افشار ژن کنسانتره باکیفیتی را عرضه می‌کند که نمونه این محصول نیز در غرفه افشار ژن موجود است.

خدمات مربوط به آزمایشگاه تعیین ژنوتیپ و اطلاع‌رسانی و ثبت‌نام برای دوره‌های تخصصی آموزش کشاورزی و دام‌پروری نیز از دیگر موضوعاتی است که می‌توانید در غرفه افشار ژن در مورد آن‌ها کسب اطلاعات بیشتری داشته باشید.